0 sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
×
CEVİZ
Ceviz
17 TL

100TL üzeri ücretsiz kargo!
Paket Seçimi

Kolesterol ve damar hastalıklarına karşı doğal koruyucu olan en taze ve lezzetli Yerli cevizleri Tazeymiş olarak size özel seçtik ve aynı gün kargoluyoruz. 

 

Ceviz

Yemişler arasında sıklıkla tercih edilen ve çok geniş kitleler tarafından sevilerek tüketilen kuruyemişlerin başında ceviz gelir. Sahip olduğu derin ve özgün tat, farklı lezzetlerle benzersiz bir uyum gösterir. Bu uyum sayesinde herkes tarafından rahatlıkla tüketebilir. Sahip olduğu sayısız fayda ile hem sağlığınızı olumlu yönde etkiler hem de kilo kontrolüne yardımcı olabilir. Siz de Tazeymiş tarafından özenle seçilen cevizleri tercih ederek tüm bu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Ceviz Çeşitleri

Cevizler herkes tarafından sevilerek tüketilen yemişler arasında yer alır. Fakat bu yemişlerin aynı zamanda oldukça geniş seçenek skalası bulunur. Birbirinden farklı ceviz çeşitleri farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eder. Bu sayede geniş kitlelerin memnun olması sağlanır. Ceviz türleri arasında çok farklı boyutlarda ve şekillerde seçenekler bulmak mümkündür. Günlük hayatınızda tükettiğiniz klasik cevizlerin yanı sıra daha tatlı veya daha acı türde seçenekler de mevcuttur. Ceviz türleri arasında daha büyük boyutlara sahip olanlar da bulunur. Ayrıca bu türler arasında kabuksal açıdan farklılıklar bulunabilir. Kabukları çok daha kalın ve sert  türler mevcuttur. Bunların yanı sıra çok daha ince kabuklu ve elle soyulabilecek türde seçenekler de bulunur. Bu cinslerin bir kısmı kurutulmuş olarak tüketilebilir. Bir kısmı ise tazeyken çok daha lezzetli olur. Siz de tüm bu ceviz cinsleri hakkında fikir alarak size uygun olanları belirleyebilirsiniz.

Sahip Olduğu Zengin Besin Değeriyle Cevizler

Ceviz besin değeri zenginliğiyle ön plana çıkar. Bu kuruyemiş, vitamin açısından zengin olması sayesinde sıklıkla tercih edilir. Ayrıca birbirinden farklı mineraller bulundurması, vücudumuzun her noktasına çeşitli faydalar sağlar. Ceviz vitamin ve mineral içeriği ile de ön plana çıkar. İçerdiği en önemli minerallerden biri kalsiyumdur. Kalsiyum, özellikle kemikler için oldukça önemli bir bileşendir. Bu bileşen sayesinde kemiklerin güçlenmesine fayda sağlamak mümkündür. Ayrıca küçük çocukların daha güçlü kemiklere sahip olabilmesi için düzenli olarak ceviz tüketmesi oldukça önemlidir. Önemli vitaminler arasında ise A ve C vitaminleri yer alır. Bu iki vitamin de bağışıklık sisteminin güçlenmesi için oldukça önemlidir. Hastalıklara karşı koruma sağlama konusunda yardımcı olan cevizler, uzun vadede son derece faydalı olduklarını kanıtlar. Ceviz protein oranı olarak da oldukça değerlidir. Yüksek oranı, düşük karbonhidratla beslenmeye çalışanlar için cevizi oldukça önemli bir gıda türü haline getirir. Siz de Tazeymiş kalitesiyle sunulan bu lezzetli ve besleyici yemişi öğün aralarında veya gün içerisinde herhangi bir zamanda rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Çeşitli Özellikleriyle Cevizler

Yüksek bir besin değerine sahip olan ceviz faydaları açısından vazgeçilmez bir besindir. Ceviz Omega 3 bakımından da oldukça zengin bir gıda olduğu için beyin sağlığını destekler. Unutkanlık sorunu yaşayanlar için hafıza güçlendirmeye yardımcı olarak belirlenen bu yemiş türü sayesinde zeka gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Tatlı tadına rağmen cevizin şeker oranı oldukça düşüktür. Düşük şeker oranı sayesinde rahatlıkla tüketilebilir. Ayrıca, salatalara ve tatlılara derin bir lezzet katmak için harikadır. Ceviz özellikleri arasında oldukça önemli olanlardan biri de sindirim sistemine etkisidir. Ceviz lif oranı sayesinde sindirim ve boşaltım sistemini düzenleyerek çok daha rahat bir şekilde çalışmalarına yardımcı olur. Ceviz kalori açısından ise enerji kazanmanıza yardımcı olacak değerlerdedir. Ürün gün içerisinde enerjinizi korumanıza yardımcı olur. Ceviz fiyatları, farklı miktarlara göre değişiklik gösterebilir. Bu fiyatlar kullanıcıların rahatlıkla ürüne ulaşabilmesi açısından oldukça önemlidir. Ayrıca ürünleri kaliteli paketlemeleri sayesinde rahatlıkla uzun süre saklayabilirsiniz. Siz de cevizler sayesinde yemeklerinize lezzet katarken aynı zamanda sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Tazeymiş ürünlerini size gönderdiğimiz kilitli paketlerde kapalı olarak, hava ile temasını önleyerek saklamanızı öneririz. Bu sayede ürünler uzun süre tazeliğini koruyacaktır.

Tüm Türkiye için aynı gün hızlı ve güvenli kargo. Ayrıca sepet tutarı 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz. Yurt dışı siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu ürün için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların ürün hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum ve Değerlendirme Yap

BENZER ÜRÜNLER