0 sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
×
KIRIK CEVİZ
Kırık Ceviz
17 TL

100TL üzeri ücretsiz kargo!
Paket Seçimi

Kek ve tatlılarınıza lezzet katacak en taze, iri parçalı kırık cevizleri Tazeymiş olarak sizler için seçtik.

Farklı şekillerde kullanılabilen yemişler sağlığımız son derece faydalı olan gıda ürünlerindendir. Bu yemişlerin kendilerine özgü özellikleri farklı kullanıcılara hitap etmelerini sağlar. Kırık ceviz hem lezzetiyle hem de zengin besin içeriğiyle kullanıcıların severek tükettiği yem işlerden biridir. Siz de Tazeymiş olarak sunduğumuz birbirinden taze cevizleri edinerek lezzetin keyfini çıkarırken sağlığınız için katkıda bulunabilirsiniz.

Faydalı Özellikleriyle Kırık Ceviz

Doğru oranda tüketilen taze yemişler vücudunuz üzerinde son derece olumlu faydalar sağlar. Kırık ceviz özellikleri arasında dikkat çeken en önemli noktalardan biri zeka gelişimine olan faydalarıdır. Ceviz içerisinde zeka ve hafıza gelişimine yardımcı olan çok farklı besin değerine sahiptir. Bu özelliği sebebiyle özellikle küçük çocukların gelişimine son derece büyük bir katkısı olabilir. Bir diğer önemli özellik de oldukça enerji verici olmasıdır. Cevizler gün içerisinde yorgunluktan kurtulmaya yardımcı olabilir. Sabahları tüketeceğiniz cevizler sayesinde daha enerjik ve zinde olabilirsiniz. Kırık cevizin faydaları arasında öne çıkanlardan biri de kalp ve damar sağlığı üzerindedir. Kolesterol üzerinde dengeleyici ve olumlu etkiler oluşturduğu için damar hastalıklarından korunmaya yardımcı olabilir. Kemikleri güçlendirici etkisi sayesinde yine küçük çocukların gelişimine yardımcı olabilmek açısından son derece kullanışlıdır. Siz de cevizleri tercih ederek sağlığınız için faydalı bir karar verebilirsiniz.

Zengin Besin İçeriğiyle Kırık Ceviz

Kırık ceviz içi incelendiğinde içeriğinde çok zengin bir besin değeri bulunduğu görülür. Ürünün bu özelliği sağlık açısından son derece yararlı özelliklere sahip olmasını sağlar. Kırık ceviz içeriği çok yüksek oranda Omega 3 içerir. Omega 3 psikolojik açıdan sorun yaşayanlar için harika bir besin değeridir. Çeşitli psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde yardımcı olduğu bilinen Omega 3’ün ceviz içerisinde son derece yüksek olması oldukça kullanışlı olmasını sağlayan bir özelliktir. Ürünün sahip olduğu protein değeri de oldukça yüksektir. Bu özelliği sayesinde küçük miktarlar ile yüksek protein değerleri tüketmek mümkün olur. Kırık ceviz kalori değeri özellikle kilo kontrolü yapanlar için oldukça önemlidir. Kalori değeri kullanıcıların kilo almasına sebep olmayacak kadar düşük fakat aynı zamanda yeterli enerjiyi küçük bir miktarla alabilecekleri kadar da yüksektir. Bu besin içeriği doyurucu bir ara öğün haline gelmesini sağlar. 

Farklı Şekillerde Kullanılabilecek Kırık Ceviz

Kırık ceviz tüketimi çok farklı şekillerde gerçekleştirilebilir. Kırık cevizler farklı kullanıcılara hitap eden ürünlerdir. Kırık ceviz içi fiyatları genellikle çok geniş kitlerin bütçeleri ile uyum sağlayacak seçenekler içerir. Farklı kullanıcılar ürünleri farklı şekillerde kullanılabilir. Bu çağın ürünlerin kullanılabileceği yolları çeşitliliği çok önemlidir. Kırık ceviz kullananlar ürünü farklı yiyeceklere dahil ederler. Kırık ceviz içlerini rahatlıkla salatalarda kullanmak mümkündür. Salatalarda kullanılan ekşi-tuzlu soslar ile harika bir şekilde uyum sağlayan ve denge oluşturan cevizlerin tatlı tadı son derece derin bir tat oluşturur. Cevizleri tatlılarda kullanmak da mümkündür. Tatlılara dahil ederken bu yemişleri, kavurabilir, farklı malzemeler ile birleştirerek iç harç haline getirebilir ve farklı baharatlar ile tatlandırabilirsiniz. Ürünün tadının aynı anda hem tatlı hem de keskin olması çok farklı lezzetler ile bir arada kullanılabilmesine yardımcı olur. Kırık cevizler kabuksuz oldukları için direkt olarak kullanıma hazır olurlar. Bu da yemeklerde kullanılabilmesini çok daha kolay hale getirir. Siz de bu ürünler kullanarak çok daha lezzetli yemekler yapabilirsiniz.

Tazeymiş ürünlerini size gönderdiğimiz kilitli paketlerde kapalı olarak, hava ile temasını önleyerek saklamanızı öneririz. Bu sayede ürünler uzun süre tazeliğini koruyacaktır.

Tüm Türkiye için aynı gün hızlı ve güvenli kargo. Ayrıca sepet tutarı 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz. Yurt dışı siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu ürün için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların ürün hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum ve Değerlendirme Yap

BENZER ÜRÜNLER