0 sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
×
MEDİNE HURMASI
Medine Hurması
120 TL

100TL üzeri ücretsiz kargo!
Paket Seçimi

Tazeymiş'ten sizler için özenle seçilmiş, diğer hurmalara göre daha az şekerli, hafif Medine hurması. Tatlı ihtiyacınızı sağlıklı bir şekilde gidermek için harika bir meyve kurusu.Tazeymiş kalitesi ile birlikte artık günlük şeker, tatlı ihtiyacınızı sağlıklı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Düzenli olarak tüketildiğinde beraberinde birçok sağlık sorunu için de önlem almanızı sağlayan Medine hurması çeşitleri, Tazeymiş’in kilitli paketleri ile birlikte her daim uzun ömürlü olarak muhafaza edilebilir ve sağlıkla tüketilebilir şekilde elinize ulaşıyor. 

Tazeymiş Medine Hurması Faydaları

Tazeymiş Medine hurması az şekerli olması ile öne çıkıyor. Bu sayede tatlı meyvenizi tüketirken aşırı şeker yüklenmesi gibi bir derdiniz de olmayacak. Doktor kontrolünde şeker hastaları tarafından da tercih edilen Medine hurmaları günlük tüketimde kan şekerinin kontrollü bir durumda olmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda birçok yan ürünle birlikte tüketebilirsiniz. Hurmanızı sütlü tatlılar ile birleştirebilirsiniz. Ya da yulaf kasenizde kullanabilirsiniz. Hem açlığınızı hem de şeker ihtiyacınızı bu şekilde giderebilirsiniz. Oldukça sağlıklı olan Medine hurması ile birlikte kontrollü beslenme konusunda kendinize katkı yapabilirsiniz. Günde belirli bir miktarda Medine hurması tüketerek birçok faydayı da beraberinde getirebilirsiniz. İçerisinde bulundurduğu vitamin ve mineraller sayesinde vücudunuzun birçok dış etken ile savaşmasına ve hastalığı önlemesine izin veren Medine hurmaları Tazeymiş farkı ile sizlere iyi gelecek. Ara öğünlerde tüketebileceğiniz bu kuru meyve sizlere hafıza ve benzeri açılardan oldukça fayda sağlıyor. Medine hurması vitamin açısından zengin olmakla beraber bu sayede birçok olumsuz durumun da rahatlıkla önüne geçilmesini sağlıyor. 

Medine Hurması ile Sağlıklı Beslenme

Medine hurması ve faydaları saymakla bitmez. Bir müddet tüketildiği takdirde beraberinde vücudunuzu da koruma görevi gören ve hastalıkları önleyen vitaminleri getirir. Hurma, kalp rahatsızlıkları, unutkanlık ve daha birçok konuda oldukça faydalı bir meyve olarak bilinmekle birlikte damar tıkanıklıkları gibi konularda düzenli tüketimde oldukça faydası görülür. Damarları açıcı olarak bilinirliği ile birlikte kalp rahatsızlıklarının da önüne geçer. Sadece kalp damarları için değil, vücuttaki birçok organ için yapıcı özellikler taşır. Bunlardan bir diğeri de karaciğerdir. Karaciğer konusunda yaşayabileceğiniz rahatsızlıkları da verdiği faydalar ile birlikte önleyebilen Medine hurması günde ortalama üç adet olarak tüketilebilir. Kişiden kişiye değişmek ile birlikte bu rakam artabilir ya da azalabilir. Az şekerli ve hafif olması sayesinde şeker hastaları için de oldukça faydalı bir ara öğün olan, şeker ihtiyacının giderilmesini sağlayan ve de kan şekerinin kontrollü durumda olmasını sağlayan Medine hurması birçok farklı tarifte de kullanılabilir. Sade olarak da tüketebileceğiniz Medine hurmasını aynı zamanda tatlılar ile birlikte harmanlayabilirsiniz.

Tazeymiş Medine Hurmaları Özellikleri

Medine hurması faydaları sadece damar tıkanıklığı ve benzeri konularda değil, kolesterol ve tansiyon konularında da görülür. Günde belirli bir miktar tükettiğinizde tansiyonunuzun dengeli olmasını sağlayabilir, kalbinize olumsuz olarak etki edecek olan kolesterol gibi sorunların önüne geçebilirsiniz. Medine hurması kalori açısından da tercih edilen bir yemiş olarak öne çıkmaktadır. Diyet programlarında da sıkça ara öğün olarak kullanılan ve sizlere gün içinde gerekecek enerjiyi sağlayacak olan Medine hurmaları her açıdan menülerinizde kullanılabilir hale geliyor. Medine hurması besin değeri açısından içerisinde bulundurduğu vitamin ve minerallerin yanı sıra sizlere enerji sağlar ve günlük hayatta daha dinç olmanıza da olanak tanır. Spor yaptığınız zamanlarda da hem açlığınızı bastırmak hem de enerji sağlamak için Medine hurması iyi bir seçim olabilir. Sizlere meyvelerin hava almasını engelleyerek daha uzun ömürlü olmalarını sağlayan kilitli paketler ile birlikte gönderilen Medine hurmaları aynı zamanda miktar olarak da farklı paket tiplerinde edinilebilir. İhtiyacınıza göre istediğiniz miktarda Medine hurması edinerek tüketimini sağlayabilirsiniz.

Tazeymiş ürünlerini size gönderdiğimiz kilitli paketlerde kapalı olarak, hava ile temasını önleyerek saklamanızı öneririz. Bu sayede ürünler uzun süre tazeliğini koruyacaktır.

Tüm Türkiye için aynı gün hızlı ve güvenli kargo. Ayrıca sepet tutarı 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz. Yurt dışı siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu ürün için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların ürün hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum ve Değerlendirme Yap

BENZER ÜRÜNLER

Keyif Paketi
475.00 ₺
425 ₺
Kaliteli ve lüksÖzel paketleme
%10
Sağlık Paketi
565.00 ₺
500 ₺
100% Doğal ve TazeKaliteli ve lüksÖzel paketleme
%11
Blueberry
110 gr
120 ₺
100% Doğal ve TazeKaliteli ve lüks
Kuru Erik
120 gr
50 ₺
100% Doğal ve Taze
Dut
75 gr
45 ₺
100% Doğal ve Taze