0 sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
×

Sipariş & Teslimat

Tazeymiş.com'a üye olarak siparişinizi tamamladığınızda öncelikle talep ettiğiniz ürünler ile adres/iletişim bilgilerinizin bize sorunsuz ulaştığına dair bir bilgilendirme alırsınız.

Ardından çok kısa süre içerisinde ürünlerinizi size özel hazırlamaya başlarız. Bu sırada yine bir bilgilendirme alırsınız.

(Talep ettiğiniz tüm ürünler özel kilitli paketlerimiz ile hazırlanır ve kargoya verilme üzere kutulanır. Kargoda herhangi bir zarar görmemesi adına elimizden gelen tüm önlemleri aldığımızı ilk siparişiniz ile birlikte görebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.)

Saat 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi aynı gün, sonrasında verilen siparişlerinizi ertesi gün kargoya teslim ederiz ve kargo takip numaranızı da içeren bir bilgilendirme daha alırsınız.

(Genel olarak kargoya teslim edildikten sonra 1-2 iş günü içerisinde ürünleriniz size ulaşmış olur. Kargo firmalarının yoğunluk yaşadığı dönemlerde ise bu süre lojistik firmaları kaynaklı uzayabilir. Bu süreçte Tazeymiş.com olarak sizlere elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız.)

 

Kargo Firmaları

Kargo firması olarak MNG ve Aras kargo ile çalışmaktayız, süreçlerimiz gereği öncelikli olarak MNG kargoyu tercih ediyoruz, adrese gönderim yapılamaması veya kargo şube kontenjanlarında bir sorun yaşandığında ise Aras kargo ile sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Siparişlerinizin kargo durumlarını size gönderdiğimiz kargo takip numarası ile kargo firmalarının websitelerinden veya "Hesabım>Siparişlerim" altından gözlemleyebilirsiniz.

Tüm indirimler sonrası son ödediğiniz tutarın 100 TL ve üzerinde olması durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. 100 TL'nin aldında olduğu durumlarda ise 13 TL kargo ücreti siparişinize yansıtılır.

Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bize whatsapp üzerinden kayıt bırakabilirsiniz.

 

Sağlıklı ve Lezzetli Günler !

Tazeymiş.com Ekibi